Ogłoszenie


Przywódca: Haven
Zastępca Yvette


Przywódca: Lishia
Zastępca Dark Souls


Przywódca: Kamirah (okres próbny)
Zastępca Brak

Pogoda
Najbliższy miesiąc zapowiada się umiarkowany oraz spokojny.
Temperatura nie przekroczy 23 stopni Celsjusza, nie spadnie też poniżej 18.
Lekki, delikatny wiatr napłynie z zachodu, zaś opady deszczu będą przelotne i śladowe.

#1 2014-03-29 06:50:20

 Shahiid

Klan ognia

Zarejestrowany: 2014-03-26
Posty: 60
Punktów :   
Wiek: 37
Płeć: Samica
Ciąża: Nie
Ranga: Szpieg I
S:Siła: 2
Z:Zręczność: 4
Sz:Szybkość: 4
W:Wytrzymałość: 2

Systemy RPG w jakie graliście

Nie da się ukryć, iż (przynajmniej teoretycznie większość, o ile nie wszyscy) członkowie tego forum interesują się w taki czy inny sposób grami rpg. Jedni być może grają w gry komputerowe o tych cechach, inni być może w gry planszowe, ja zapytam o te zwyczajne, typowe wręcz gry, w które można zagrać na konwencie i poza nim, często nawet na dziko i bez większego przygotowania, znając mniej więcej mechanikę i świat gry w jaką chce się grać i pisząc bardziej czy mniej ogólną kartę postaci, aby przystąpić do kilkugodzinnej przynajmniej wspólnej kampanii czy krótszej, pojedynczej przygody.
Miałam kontakt z takimi systemami (a w systemach i rasami, światami, wewnętrzną magią i innymi ciekawymi smaczkami) gier fabularnych jak: Dungeons & Dragons, Warhammer, Warhammer 40k, Savage Worlds i stara, dobra polska Neuroshima. Każdy jest inny, w każdym ciężej lub łatwiej o śmierć postaci (w "młotku", jak się popularnie Warhammera nazywa, to już w ogóle, bo losowość jest naprawdę duża...)
Czy Wy graliście w tych lub innych systemach? Podobają wam się tego typu gry rpg czy wolicie jednak tekstówki, a może bardziej pociągają was "zwyczajne" gry komputerowe?

Offline

 

#2 2014-03-29 10:27:47

 Hector

Martwy

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 56
Punktów :   
Wiek: 32 lat
Płeć: Samiec
Ciąża: ---
Ranga: Zwiadowca I
S:Siła: 1
Z:Zręczność: 5
Sz:Szybkość: 4
W:Wytrzymałość: 2

Re: Systemy RPG w jakie graliście

Ja polecam Nightwood. To internetowa multiplayer. Nie wymaga instalowania. W tej grze hodujesz smoki. Są różne żywioły np. natura, woda, ogień, światło, piasek... Można walczyć z innymi smokami, wysyłać na wyprawy. Są także eventy, takie jak bożonarodzeniowy. Strona: http://smoki.nightwood.net/


Velociraptor

Offline

 

#3 2014-03-30 11:35:36

 Shahiid

Klan ognia

Zarejestrowany: 2014-03-26
Posty: 60
Punktów :   
Wiek: 37
Płeć: Samica
Ciąża: Nie
Ranga: Szpieg I
S:Siła: 2
Z:Zręczność: 4
Sz:Szybkość: 4
W:Wytrzymałość: 2

Re: Systemy RPG w jakie graliście

Chyba wiele osób które tutaj przybyło spotkało się z tym forum poprzez nightwood, ja przynajmniej stamtąd przybyłam zachęcona uprzejmą reklamą c: Bardzo przyjemną rzeczą jest tam fakt iż gracze tworzą własnego autorstwa warianty wyglądów dla swoich chowańców.

Nie miałeś dotąd styczności z innymi rodzajami gier rpg?

Offline

 

#4 2014-03-30 12:10:01

 Hector

Martwy

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 56
Punktów :   
Wiek: 32 lat
Płeć: Samiec
Ciąża: ---
Ranga: Zwiadowca I
S:Siła: 1
Z:Zręczność: 5
Sz:Szybkość: 4
W:Wytrzymałość: 2

Re: Systemy RPG w jakie graliście

No jeszcze pixelowa Tibia


Velociraptor

Offline

 
Legenda:
| Administrator | Moderator | Klan wody | Klan natury | Klan ognia | Świeża krew | Wygnaniec | Obcy |
www.wolv.aaf.pl BlackButler HogwartDream Kiku no hana

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.brzydula.pun.pl www.kp500.pun.pl www.hardgaming.pun.pl www.ntasg.pun.pl www.dumhog.pun.pl